6 opinii  |  Napisz opinię

Kup Alpha Zeneca - Testosterone Propionate 100mg/ml

Producent: Alpha Zeneca
Kod produktu: AZ-I-1
Dostępność: Brak
100.00PLN
Cena netto: 100.00PLN

Szukasz sprawdzonego źródła gdzie kupić Testosteron?


Mamy w ofercie wysokiej jakości Testosteron Propionate na sprzedaż w Polsce. Więcej sterydów w wersjach iniekcyjnych znajdziecie na naszej stronie w kategorii "Wersje iniekcyjne".


W opakowaniu znajduje się (10 ampułek x 1ml) roztworu o stężeniu 100 mg/ml z firmy Alpha Zeneca.


Skład: 1ml roztworu olejowego zawiera: 

100 mg testosterone propionate


Alpha Zeneca jest jedną z najlepszych firm na polskim rynku, kupując produkt u nas gwarantujemy jego oryginalność i najlepsze działanie.


Czym jest Testosteron i jakie możemy osiągnąć efekty podczas jego stosowania?

Testosteron propionate jest powszechnie wytwarzaną formą do iniekcji pierwotnego męskiego testosteronu androgenowego. Propioniat testosteronu działa zatem stosunkowo szybciej niż inne estry testosteronu, jak enanthate / cypionate, dlatego też wymaga częstszych iniekcji. Istniejące estry testosteronu takie jak enanthate lub cypionate wydają się być znacznie bardziej komfortowe dla użytkujących, ponieważ pozwalają one uniknać zbyt częstych iniekcji. 

Testosteron jest silnym hormonem zdolnym do szybkiego budowania masy mięśniowej oraz siły.

Kolejna zaletą propionatu testosteronu są jego niskie właściwości aromatyzujące, przez co jest najczęściej stosowaną formą testosteronu w okresach redukcyjnych.

Propionat testosteronu został zmodyfikowany poprzez przyłączenia kwasu karboksylowego do grupy 17-beta hydroksylowej.

Okres półtrwania środka zatem wynosi 48h od podania.


Dawkowanie

W większości przypadków dawka u sportowców wynosi 50-100mg raz dziennie lub co drugi dzień. 

Zastosowanie dawki od 200 mg do 500 mg tygodniowo pozwoli osiągnąć znakomite przyrosty masy mięśniowej jak i siły.


Skutki uboczne

Testosteron jest aromatyzowany w organizmie do estradiolu (estrogenu), przez co nie kontrolowane stosowanie tego środka oraz stosowanie nie zdrowej diety może nieść za sobą poważne konsekwencje. Podwyższony poziom estrogenu może powodować działania niepożądane, takie jak ginekomastia, zwiększona retencja wody oraz bardzo szybkie odkładanie się tkanki tłuszczowej. Z androgennych skutków ubocznych możemy skutki uboczne takie jak tłusta cera, trądzik, nadmierne owłosienie lub wyłysienie. Po cyklu w celu uniknięcia skutków ubocznych związanych z niższym poziomem testosteronu zaleca się stosowanie boosterów testosteronu, które pozwolą je zminimalizować.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!