3 opinii  |  Napisz opinię

Alpha Zeneca - Turinabol 10 mg

Alpha Zeneca - Turinabol 10 mg

Alpha Zeneca - Turinabol 10 mg

Producent: Alpha Zeneca
Kod produktu: AZ-T-2
Dostępność: 2-3 Dni
180.00PLN
Cena netto: 180.00PLN

Mamy w ofercie wysokiej jakości Turanabol na sprzedaż w Polsce. 


W zestawie znajduje się 10 blistrów po 10 tabletek z firmy AlphaZeneca.


Skład: 1 tabletka zawiera:

10 mg 4-Chlorodehydrometyltestosteron


Alpha Zeneca jest jedną z najlepszych firm na polskim rynku, kupując produkt u nas gwarantujemy jego oryginalność i najlepsze działanie.


Czym jest Turanabol i jakie możemy osiągnąć efekty podczas jego stosowania?

Turanabol jest pochodną metanabolu, strukturalnie jest kombinacją metanabolu (methandrostenolone) oraz Clostebolu (4-chlorotestosteronu). Takie modyfikacje w strukturze chemicznej sprawiają że Turanabol jest środkiem który nie wykazuje działań estrogenowych i jest znacznie mniej androgenny od swojego odpowiednika.

Poziom anaboliczny jest również mniejszy w porównaniu do metanabolu, lecz wydaje się być korzystniejszy ze względu na bilans pomiędzy poziomem anabolicznym a androgennym.

Podsumowując Turanabol jest środkiem który poprzez swój zbilansowany poziom anaboliczno-androgenny, świetnie nadaje się do budowania suchej masy mięśniowej oraz siły.


Dawkowanie

Na początek odpowiednią dawką będzie 20-40 mg na dobę, a okres przyjmowania Turanabolu nie powinien trwać za długo, ze względu na toksyczne oddziaływanie na wątrobę. Optymalnym czasem będzie stosowanie przez 8 tygodni. Po tym czasie powinniśmy już zauważyć zadowalające efekty przyrostu suchej masy.


Skutki uboczne

Mimo, iż jest to środek mało androgenny przy stosowaniu Turanabolu możemy odczuć jego skutki uboczne takie jak agresja, trądzik, tłusta cera oraz nadmierne owłosienie.

Przy stosowaniu Turanabolu możemy odczuć skutki androgenne takie jak

agresja, trądzik, tłusta skóra, oraz wzrost włosów na ciele.

Turanabol jest związkiem alkilowanym c17-alfa, ta modyfikacja chroni substancje przed dezaktywacją poprzez wątrobę przez co umożliwia jej szybkie wniknięcie do krwiobiegu.

Sterydy anaboliczne C17-alfa alkilowane mogą być silnie hepatoksyczne i ich długie stosowanie może spowodować uszkodzenie wątroby.


Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!