5 opinii  |  Napisz opinię

Kup Sustanon 300mg/ml

Producent: Nord Pharma
Kod produktu: NP-I-4
Dostępność: W magazynie
130.00PLN
Cena netto: 130.00PLN

Mamy w ofercie wysokiej jakości Sustanon na sprzedaż w Polsce. Więcej sterydów w wersjach iniekcyjnych znajdziecie na naszej stronie w kategorii "Wersje iniekcyjne".


W opakowaniu znajduje się 10 ml roztworu o stężeniu 250 mg/ml z firmy Nord Pharma.

Skład: 1 ml roztworu olejowego zawiera:


36 mg testosterone propionate, 

72 mg testosterone phenylpropionate, 

72 mg testosterone isocaproate, 

120 mg testosterone decanoate,Wspołpracujemy z marką Nord Pharma ponieważ oferują produkty gwarantujące oryginalność substancji w nich zawartych, a naszym celem jest pełna satysfakcja naszych klientów.


Sustanon efekty

Sustanon 300 jest mieszanką testosteronu, zawierającą cztery różne estry testosteronu: 36 mg testosterone propionate, 72 mg testosterone phenylpropionate, 72 mg estosterone isocaproate i 120 mg testosterone decanoate.

Sustanon jest silnym sterydem anabolicznym o wysokiej aktywności androgennej, co przekłada sie na znakomite efekty w budowaniu masy mięśniowej oraz siły.

Jest on idealnym środkiem w celu zbudowania potężnej masy i siły w krótkim odstępie czasu.

Sustanon został zmodyfikowany poprzez przyłączenia kwasu karboksylowego (propionowego, fenylowego, izokapronowego i dekanowego) do grupy 17-beta hydroksylowej.

Sustanon został zmodyfikowany w sposób aby zapewnić jak najszybszy wzrost maksymalnego poziomu testosteronu we krwi od 24 do 48 godzin oraz w celu utrzymania stężenia przez wolniejsze estry do 21 dni.

Okres półtrwania środka zatem wynosi około 21 dni od podania.


Sustanon dawkowanie

Zastosowanie dawki od 300 mg do 750 mg sustanonu tygodniowo pozwoli na znakomite budowanie masy mięśniowej, siły oraz znacznie poprawi regenerację organizmu.


Sustanon skutki uboczne

Sustanon jest aromatyzowany w organizmie do estradiolu (estrogenu), przez co nie kontrolowane stosowanie tego środka oraz stosowanie nie zdrowej diety może nieść za sobą poważne konsekwencje. Podwyższony poziom estrogenu może powodować działania niepożądane, takie jak ginekomastia, zwiększona retencja wody oraz szybkie odkładanie się tkanki tłuszczowej. Ze względu na strukturę zawierająca krótsze i dluższe estry mogą się pojawić skutki uboczne takie jak wachania nastroju. Z androgennych skutków ubocznych możemy zauważyć objawy takie jak tłusta cera, trądzik, nadmierne owłosienie lub wyłysienie. W celu uniknięcia skutków ubocznych związanych z niższym poziomem testosteronu zaleca się stosowanie boosterów testosteronu, które pozwolą je zminimalizować.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!