3 opinii  |  Napisz opinię

Kup Testosteron Cypionate 300mg/ml

Producent: Nord Pharma
Kod produktu: NP-I-3
Dostępność: W magazynie
120.00PLN
Cena netto: 120.00PLN

Mamy w ofercie wysokiej jakości Testosteron Cypionate na sprzedaż w Polsce. Więcej sterydów w wersjach iniekcyjnych znajdziecie na naszej stronie w kategorii "Wersje iniekcyjne".


W opakowaniu znajduje się 10 ml roztworu o stężeniu 250 mg/ml z firmy Nord Pharma.


Skład: 1ml roztworu olejowego zawiera: 

250 mg testosterone cypionate


Wspołpracujemy z marką Nord Pharma ponieważ oferują produkty gwarantujące oryginalność substancji w nich zawartych, a naszym celem jest pełna satysfakcja naszych klientów.


Testosteron efekty

Testosteron Cypionate tak jak Testosteron Enanthate jest wolno działającym estrem testosteronu. Testosteron Cypionate jak każdy inny testosteron jest wybierany przez kulturystów ze względu na jego działanie jakim jest pobudzenie wzrostu masy mięśniowej i zwiększenie siły.  Pomimo, iż na rynku mamy wiele różnych substancji to właśnie on, cieszy się największą sławą dzięki w/w. właściwościom. 


Testosteron dawkowanie

Optymalna dawka dla mężczyzny to 200-600 mg tygodniowo, a cykl z reguły trwa od miesiąca do trzech miesięcy, w zależności od preferencji. Ilość ta jest wystarczająca do uzyskania odpowiednich efektów w postaci budowy masy mięśniowej, siły oraz poprawy regeneracji. 


Testosteron skutki uboczne

Testosteron jest aromatyzowany w organizmie do estradiolu (estrogenu), przez co nie kontrolowane stosowanie tego środka oraz stosowanie nie zdrowej diety może nieść za sobą poważne konsekwencje. Podwyższony poziom estrogenu może powodować działania niepożądane, takie jak ginekomastia, zwiększona retencja wody oraz szybkie odkładanie się tkanki tłuszczowej. Z androgennych skutków ubocznych możemy zauważyć objawy takie jak tłusta cera, trądzik, nadmierne owłosienie lub wyłysienie. W celu uniknięcia skutków ubocznych związanych z niższym poziomem testosteronu zaleca się stosowanie boosterów testosteronu, które pozwolą je zminimalizować.Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!