9 opinii  |  Napisz opinię

Kup Testosteron Enanthate 300mg/ml

Producent: Nord Pharma
Kod produktu: NP-I-2
Dostępność: W magazynie
120.00PLN
Cena netto: 120.00PLN

Mamy w ofercie wysokiej jakości Testosteron Enanthate na sprzedaż w Polsce. Więcej sterydów w wersjach iniekcyjnych znajdziecie na naszej stronie w kategorii "Wersje iniekcyjne".


W opakowaniu znajduje się 10 ml roztworu o stężeniu 250 mg/ml z firmy Nord Pharma.


Skład: 1ml roztworu olejowego zawiera:

250 mg Testosterone enanthate


Wspołpracujemy z marką Nord Pharma ponieważ oferują produkty gwarantujące oryginalność substancji w nich zawartych, a naszym celem jest pełna satysfakcja naszych klientów.


Testosteron efekty

Testosteron enanthate jest wolno działającym androgennym testosteronem do wstrzykiwań. Po iniekcji tego estru ma on zapewnić przedłużone uwalnianie testosteronu do krwioobiegu przez około 2 do 3 tygodni. W celu utrzymania stałego stężenia w krwiobiegu, iniekcje wykonuje się co około 7 dni.

Testosteron enanthate jest najbardziej preferowaną formą testosteronu stosowaną przez sportowców ze względu na jego strukture chemiczną, która nie wymaga zbyt częstych iniekcji.

Testosteron jest silnym hormonem zdolnym do szybkiego budowania masy mięśniowej, siły oraz bazą we wszystkich cyklach masowych lub redukcyjnych.

Aromatyzacja w porównaniu z krótszym estrem testosteronu propionate jest znacznie silniejsza, lecz odpowiednie użycie inhibitorów aromatazy takich jak Symex, Armidex lub Letrozol oraz odpowiednia dieta sprawi, że dłuższy estr testosteronu sprawdzi sie odpowiednio także w okresach redukcji tkanki tłuszczowej.

Enanthat testosteronu został zmodyfikowany poprzez przyłączenia kwasu karboksylowego do grupy 17-beta hydroksylowej.

Zestryfikowane formy testosteronu są znacznie mniej polarne w porównaniu do wolnego testosteronu, przez co jest on wchłaniany do krwioobiegu wyraźnie wolniej i wydaje się być najbardziej komfortową forma testosteronu.

Okres półtrwania środka zatem wynosi około 8 dni od podania.


Testosteron dawkowanie

Zastosowanie dawki od 200 mg do 600 testosteronu enanthate tygodniowo pozwoli na znakomite budowanie masy mięśniowej, siły oraz znacznie poprawi regenerację organizmu.


Testosteron skutki uboczne

Testosteron jest aromatyzowany w organizmie do estradiolu (estrogenu), przez co nie kontrolowane stosowanie tego środka oraz stosowanie nie zdrowej diety może nieść za sobą poważne konsekwencje. Podwyższony poziom estrogenu może powodować działania niepożądane, takie jak ginekomastia, zwiększona retencja wody oraz szybkie odkładanie się tkanki tłuszczowej. Z androgennych skutków ubocznych możemy zauważyć objawy takie jak tłusta cera, trądzik, nadmierne owłosienie lub wyłysienie. W celu uniknięcia skutków ubocznych związanych z niższym poziomem testosteronu zaleca się stosowanie boosterów testosteronu, które pozwolą je zminimalizować.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!