media

Agovirin Depot (Testosteron Isobutyran)


Skład chemiczny:

Baza testosteronu + estry enantanowe
Masa cząsteczkowa: 358.51
Formuła (baza): C23H34O3
Temperatura topnienia (baza): 155
Producent: Różne
Dawka skuteczna (mężczyźni): 300-2000 mg+/tydzień
Dawka skuteczna (kobiety): Nie zaleca się
Okres półtrwania: 15 dni
Czas wykrywalności: 3 miesiące
Stosunek anaboliczny/androgenowy: 100/100


Opis:

Agovirin Depot, znany również jako testosteron izobutyran, jest testosteronem w zawiesinie wodnej (bez dodatkowego estru), więc działa stosunkowo szybko.


Mimo że Agovirin Depot jest podobny do testosteronu w zawiesinie pod względem braku estru, farmakokinetyka tych dwóch leków jest bardzo różna. Zawiesina nie ma nic, co by spowalniało jej uwalnianie do krwiobiegu i dlatego należy ją podawać codziennie lub dwa razy dziennie, aby uzyskać optymalne wyniki. Agovirin Depot zawiera mikrokrystaliczny dodatek, który praktycznie imituje efekty estru.


Wystepuje nastepujaco na rynku

Agovirin Depot najczęściej występuje w postaci pudełek (5 ampułek na pudełko) i jest pakowany w 2 ml ampułki, z których każda zawiera 25 mg/ml testosteronu rozpuszczonego w wodnej krystalicznej substancji. Ponieważ Agovirin Depot jest wodny, steryd (olej) i woda naturalnie oddzielają się po pozostawieniu go nieruchomości, dlatego przed dawkowaniem leku konieczne jest jego wstrząśnięcie w celu ponownego rozpuszczenia w wodzie.


Wskazania/Cel i Skutki Uboczne

Aby dowiedzieć się więcej o wskazaniach/celu i skutkach ubocznych Agovirin Depot, zapoznaj się z profilem propionianu testosteronu.


Dodatkowe informacje

Agovirin Depot ma dość unikalną konstrukcję, która różni się od tradycyjnego testosteronu zestrów na bazie oleju. Jest estrem na wodzie wiec iniekcje powinny byc robione w wolnym tempie aby uniknac stanow zapalnych. referowane jest stosowanie igły o tradycyjnym rozmiarze (23 lub 25 G) przy wolniejszym i bardziej równomiernym tempie podawania.


Agovirin Depot stanowi solidną bazę testosteronu do cykli masowych, które obejmują Deca-Durabolin, Dianabol, Boldenon oraz Trenbolone. Może również służyć jako mocna baza do cykli redukcyjnych, w połączeniu z substancjami takimi jak Anavar, Winstrol, Primobolan i Turinabol.

Komentarze: 0

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Your email address cannot be published. Required fields are marked*