Kup Turanabol w tabletkach 10mg

Producent: Uber Pharma
Kod produktu: UT-2
Dostępność: W magazynie
160.00PLN
Cena netto: 160.00PLN
Mamy w ofercie wysokiej jakości Turanabol na sprzedaż w Polsce. Więcej sterydów w tabletkach znajdziecie na naszej stronie w kategorii "Wersje oralne".

W opakowaniu znajduje się 100 tabletek o stężeniu 10 mg z firmy Uber Pharma.

Skład: 1 tabletka zawiera: 
10g 4 - Chlorodehydromethyltestosterone

Wspołpracujemy z marką Uber Pharma ponieważ oferują produkty gwarantujące oryginalność substancji w nich zawartych, a naszym celem jest najwyższa satysfakcja naszych klientów.

Turanabol efekty

Turanabol jest pochodną metanabolu, strukturalnie jest kombinacją metanabolu (methandrostenolone) oraz Clostebolu (4-chlorotestosteronu). Takie modyfikacje w strukturze chemicznej sprawiają że Turanabol jest środkiem który nie wykazuje działań estrogenowych i jest znacznie mniej androgenny od swojego odpowiednika.
Poziom anaboliczny jest również mniejszy w porównaniu do metanabolu, lecz wydaje się być korzystniejszy ze względu na bilans pomiędzy poziomem anabolicznym a androgennym.
Podsumowując  Turanabol jest środkiem który poprzez swój zbilansowany poziom anaboliczno-androgenny, nadaje znakomite efekty do budowania suchej masy mięśniowej oraz siły.

Turanabol dawkowanie

Na początek odpowiednią dawką będzie 20-40mg na dobę, a okres przyjmowania Turinabolu nie powinien trwać za długo, ze względu na toksyczne oddziałowywanie na wątrobę. Optymalnym czasem będzie stosowanie przez 8 tygodni. Po tym czasie powinniśmy już zauważyć zadowalające efekty przyrostu suchej masy.

Turanabol skutki uboczne

Mimo, iż jest to środek mało androgenny przy stosowaniu Turanabolu możemy odczuć jego skutki uboczne takie jak agresja, trądzik, tłusta cera oraz nadmierne owłosienie.
Przy stosowaniu Turinabolu możemy odczuć skutki androgenne takie jak
agresja, trądzik, tłusta skóra, oraz wzrost włosów na ciele.
Turanabol jest związkiem alkilowanym c17-alfa, ta modyfikacja chroni substancje przed dezaktywacją poprzez watrobę przez co umożliwia jej szybkie wniknięcie do krwioobiegu.
Śterydy anaboliczne C17-alfa alkilowane mogą być silnie hepatoksyczne i ich długie stosowanie może spowodować uszkodzenie wątroby.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest przetłumaczalny!
Etykiety: uberpharma, turanabol
Produkty powiązane